Portugalia

Being Gathering. Magiczny festiwal w Portugalii

15 lutego, 2017

To, że w tym roku wybieram się do Portugalii na pewno nie jest dla Was niespodzianką. W marcu jedziemy do naszego domku świętować oddanie pracy doktorskiej M. Ale wybieram się też na inne szczególne wydarzenie na przełomie czerwca i lipca, festiwal Being Gathering w Idanha-a-Nova.

Jest to kameralny festiwal na pięć tysięcy osób w portugalskiej dziczy nad malowniczym jeziorem, niedaleko granicy z Hiszpanią. Skierowany do osób, które chcą być blisko przyrody i naszych korzeni poprzez jogę, medytację, taniec i muzykę.

Na festiwalu będzie można wdziać udział w zajęciach jogi z najlepszymi nauczycielami z całego świata, reprezentującymi różnorodne odmiany tej praktyki, takie jak: acrojoga, ashtanga, ayur joga, chiksta i nadi shodana, dynamic spiral joga, hatha joga, jivamukti joga, kundalini joga, prana vinyasa flow, pranayama, radical love joga, shamanic joga oraz yin czy yin yang joga!!! Reszta programuBeing Gathering to różnorodne warsztaty dla wszystkich grup wiekowych – od zajęć tanecznych,poprzez techniki sztuki walki, aż po sesje medytacyjne, szałasy potu czy też wodne praktyki Watsu. Będzie można również uczestniczyć w warsztatach i konferencjach poruszających tematykę rozwoju osobistego oraz holistycznego i świadomego życia.

Całość trwa cztery dni i festiwal jest też jak najbardziej przyjazny rodzinom i dzieciom.

A jest to też dla mnie wydarzenie szczególne, bo właśnie na festiwalu organizujemy nasze pierwsze 4-dniowe warsztaty skierowane do wszystkich, którzy nie są obojętni na to co się dzieje na świecie, na krzywdę ludzi dyskryminowanych. Nasz tytuł roboczy to Changemakers workshop: how to inspire social change with collaborative journalism. Na pewno opowiem Wam więcej o warsztacie w najbliższym czasie, kiedy więcej szczegółów będzie dogranych.

To co, widzimy się na Being Gathering? ^^ 28 czerwca – 2 lipca 2017, http://being-gathering.org/being2017/

Being Gathering Being Gathering Being Gathering Being Gathering Being Gathering Being Gathering Being Gathering Being Gathering Being Gathering Being Gathering

You Might Also Like