Londyn

Darmowy ebook przewodnik po Shoreditch – na niedzielny spacer

10 lipca, 2015
Darmowy przewodnik po Shoreditch.

Mamy dla Was niespodziankę! Z okazji przenosin bloga na swoje mamy dla Was darmowy ebook – przewodnik po Shoreditch Spacer po alternatywnym Londynie.

Idealny na niedzielny spacer po najbardziej hipsterskiej części Londynu Shoreditch, nasz przewodnik po Shoreditch poprowadzi Was od stacji Liverpool Street, przez Spitalfields Market, Brick Lane, aż do Shoreditch Hight Street.

Przeczytacie w nim o fajnych miejscach po drodze, o tym, gdzie najlepiej kupić coś hipsterskiego, napić się aromatycznej kawy i spróbować słynnych londyńskich bajgli.

A na koniec, czeka Was targ kwiatowy, gdzie zakupiliśmy większość naszych kwiatów i ziół do naszego londyńskiego domu.

Idealnie, jakbyście wybrali się tam w niedzielę, bo to właśnie wtedy otwiera się uliczny targ i stoiska z jedzeniem z całego świata. Ulica Brick Lane wtedy odżywa i zamienia się w kolorową mozaikę zapachów, ubrań, hipsterów, turystów i lokalnych.

Hipsterski Londyn w pigułce

Shoreditch jest jednym z naszych ulubionych miejsc. To była pierwsza z londyńskich dzielnic, którą dobrze poznaliśmy po przeprowadzce do Londynu, szczególnie, że na początku mieszkaliśmy bardzo niedaleko. Włóczyliśmy się tam co niedzielę po lokalnym targu, zajadaliśmy tanie bajgle z serkiem i łososiem, szukaliśmy staroci i odkrywaliśmy hipsterski wszechświat. Było to dla nas wtedy nowością. Pamiętam jak chłonęliśmy wszystko na początku. Kolory ulicy, tak unikalne. Vintage sklepy, do których na początku wchodziliśmy jak do muzeów.

Tak się też zdarzyło, że pracowałam dokładnie w sercu Shoreditch przez rok w budynku starej fabryki przerobionej na biura – nazywa się to śmiesznie Tea Building. Na lunchach chodziłam eksplorować okolicę, podziwiać sztukę uliczną i przechodzących ludzi, ich kreacje potrafią być naprawdę oszałamiające.

Ale co ja będę więcej pisać, sami zobaczcie! Mam nadzieję, że nasz przewodnik po Shoreditch pozwoli Wam na przyjemną eksplorację hipsterskiej okolicy.

Darmowy przewodnik po hipsterskim Londynie

Żeby go pobrać, zapiszcie się poniżej i dostaniecie maila z potwierdzeniem i przekieruje Was do ebooka – przewodnika po Shoreditch. Możecie go spokojnie wydrukować i pójść z nim na spacer, zrobiłam też mapkę, żeby Wam ułatwić spacer. Link znajduje się w przewodniku. Załadujcie ją sobie na telefonie, nawet jak nie będziecie mieć internetu poprowadzi Was do celu.

przewodnik po Shoreditch przewodnik po Shoreditch

You Might Also Like