W tamtym roku brałam udział w Share Week zorganizowanym przez andrzejtucholski.pl, a że obiło mi się o uszy, że tegoroczny zaczął się właśnie wczoraj, nie mogłam nie ulec pokusie i nie podzielić się z Wami blogami, które lubię. Każda okazja dobra, a tutaj nie muszę nawet ściemniać, mogę pisać wprost kogo czytać lubię i tak właśnie mam zamiar zrobić w tym poście.

U Andrzeja czytam, że reguł nie ma dużo, cieszy mnie to niezmiernie. Kryterium jest JAKOŚĆ i WAŻNOŚĆ danego autora w Twoim życiu (zasięgi, popularność itp – tym razem nieistotne).

No i teraz się zaczyna się problem, co tam reguły, ja nie wiem jak mam wybrać spośród tej rzeszy blogów, które czytam na co dzień te trzy najważniejsze.

niesmigielska.com  – wybacz, że wjeżdżasz na tapetę jako pierwsza, ale myśląc o blogach na jakie regularnie wchodzę, Ty pierwsza przychodzisz mi na myśl. Dlaczego? Bo nie jesteś pretensjonalna w swoim blogowaniu, robisz świetne zdjęcia, opowiadasz tak, że czyta się posta za postem i wyszukuje z nadzieją w zakamarkach bloga tych, których się jakimś cudem jeszcze nigdy nie przeczytało. Bo robisz swoje, bo jesteś normalna, a przy tym zachwycasz trzeźwym spojrzeniem na świat. Bo twój każdy wpis jest lepszy od poprzedniego, bo jesteś konsekwentna i tak jak ja, nie lubisz ściemy. Bo cenisz ludzi i to widać na twoich zdjęciach.

veganama.pl – niedawne odkrycie i zupełne uzależnienie. Od przepisów wege, które bardzo inspirują, po poczucie estetyki, zdjęcia, jakość bloga – naprawdę jestem pod wrażeniem. Mimo, że potomka jeszcze nie planuje i nie czytam innych blogów rodzicielskich, to tutaj jakoś znalazłam wspólny grunt estetyczny z autorką.

theowner.co – zupełnie inna bajka niż dwa poprzednie blogi, ale ja sama w końcu nie jestem łatwa do zdefiniowania. To, że regularnie czytam bloga Kasi, utwierdza mnie w przekonaniu, że to co robię na co dzień, naprawdę mnie interesuje. Może nie zawsze i nie dosłownie, ale jednak marketing, niezależne biznesy zaprzątają mi głowę przez większość część doby. Największą wartością bloga Kasi jest fakt, że człowiek ma poczucie, że w tej walce o swoje, o lepsze, nie jest sam i autentycznie czuję wsparcie, mimo, że internetowe. O treściach i tego jak wiele można się na tym blogu nauczyć już nie wspomnę.

Przeszłam przez trzy, ale nie chce kończyć!

wesolowski.co – to blog z kategorii tej solidnej jakości, którą bardzo sobie cenię. Jego bloga czyta się jak książkę, reportaże ze świata, jeden za drugim. Teksty solidnie dopracowane, zdjęcia genialne. Inspiruje mnie codziennie, przypomina jak powinno się prowadzić najwyższej klasy bloga. A ja właśnie tego potrzebuje, inspiracji i motywacji – patrząc na tych co już opanowali to mistrzowsko.

Macie swoje typy?

 • Aga! Tak Ci dziękuję za wyróżnienie! To bardzo dużo dla mnie znaczy 🙂 Cieszę się ogromnie, że blog Ci towarzyszy i wspiera w biznesowych działaniach <3

 • U mnie też będzie niesmigielska:) A ta sława niczego nieświadomoa siediz w Beverly Hills :p

  • Aga

   Haha, idealnie ją opisuje 😀

 • O, Nieśmigielska i Wojażer! Jedne z moich ulubionych, jeśli nie ulubione blogi podróżnicze! Ale sama nie wiem czy potrafiłabym wybrać trójkę ulubionych, byłoby to pewnie całkiem trudne.

  • Aga

   To nie jest łatwe, ja musiałam się przestać zastanawiać co jeszcze czytam, bo bym książkę napisała 🙂

 • Nieśmigielska też jest na mojej top liście, a od kiedy otworzyłam blog Marcina Wesołowskiego, nie mogę się od niego oderwać. Dzięki za dostarczenie miłej lektury. 🙂

  • Aga

   Ależ proszę 😀 <3

 • Dziękuję Agnieszko! 🙂 Miło mi znaleźć się w tym gronie!

  • Aga

   Cała przyjemność po mojej stronie 🙂