Edytorial

Słowo wstępu do nowej odsłony bloga

6 lipca, 2015

Jak wiecie lub nie wiecie to przeprowadzka numer 3. Najpierw był wordpress.com, później blog.pl, a teraz jestem już całkowicie na swoim.

Na tych dwóch poprzednich, czułam, że nie do końca mogę zrealizować wszystkie swoje pomysły. W miarę jak nasz blog zaczął rosnąć coraz bardziej, a ja go tworząc nabierałam doświadczenia, klarował mi się kierunek jaki chcę obrać, wiedziałam, że nie ma innego rozwiązania.

Stąd wzięła się ta nowa strona, choć to nadal jest nasz stary blog. Ale trochę bardziej przemyślany, mam nadzieję, że w konsekwencji będzie ciekawszy. Nie skopiowałam wszystkich wpisów ze starego bloga, bo na tą chwilę sobie jeszcze tam, gdzie jest posiedzi.

Niestety, jakoże nie mam dostępu do backendu tamtego szablonu nie jestem w stanie przekierować ‚mocy’ domeny na tego. No, ale liczę na to, że stałym czytelnikom jak i nowym oczywiście, ten odświeżony blog się spodoba. Ryzyk fizyk jak to mawiają. Te wszystkie zmiany dla Was, żeby łatwiej się skakało po kategoriach, osobne menu do różnych tematów, wizualnie moim zdaniem też o niebo lepiej. Ale teksty i zdjęcia oczywiście są dalej nasze 🙂

Podzieliłam go w sumie na cztery kategorie. OSOBIŚCIE to wszystkie teksty o mnie, o nas, o otaczającej nas rzeczywistości, spostrzeżenia dotyczące świata, i też mam nadzieję, że uda mi się przekazać małą nutkę inspiracji i motywacji gdzieniegdzie.

LONDYN to nasz Londyn, a że lubimy głównie kawiarnie, knajpki, sztukę uliczną, alternatywne miejsca to taka ta zakładka będzie. Będziemy pracować nad jej rozbudową dodając nowe ciekawe miejsca, które mam nadzieję Wam się spodobają i będziecie mieli okazję odwiedzić.

PODRÓŻE to relacje z naszych wypraw, dużo zdjęć, dużo opisów, historii i przemyśleń z danego miejsca. Nasz blog powstał jako blog podróżniczy i dalej czuję, że jest to jedna z najważniejszych kategorii tutaj na blogu. Albo teksty, z których jestem najbardziej zadowolona.

Dodałam też WEGETARIAŃSKO, bo od dwóch tygodni jestem świeżo nawróconą wegetarianką i absolutnie nie uważam się za jakiegoś wielkiego kucharza, ale pomyślałam, że fajnie będzie odbyć tą podróż razem, podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami, przepisami, których próbuję, które nie zawsze się udają, ale co tam. Dla wszystkich, których wegetarianizm nie interesuje – wystarczy nie wchodzić na tą zakładkę.

Cieszę się bardzo, że jesteście ze mną w tej mojej blogerskiej podróży, piszcie, czytajcie i czerpcie przyjemność z bloga i życia 🙂

W planach mam parę ciekawych projektów, mam nadzieję, że niedługo wyjdzie nasz przewodnik po Londynie, który pozwoli Wam go odkryć jeszcze lepiej, Książka w Podróży  okazała się wielkim sukcesem, Naszym sukcesem wspólnym, bo do akcji dołączyło koło 60 blogerów.

Ah no i piszcie co o tych wszystkich zmianach myślicie <3